VESTEL SMART TV ALAN HERKESE FİLBOX HEMEN ABONELİĞİ HEDİYE!

VESTEL SMART TV ALAN HERKESE FİLBOX HEMEN ABONELİĞİ HEDİYE!

VESTEL SMART TV ALAN HERKESE FİLBOX HEMEN ABONELİĞİ HEDİYE!

Kampanyamız 1 - 31 Mayıs 2018 tarihlerinde geçerlidir. Filbox Hemen servisi tüm Vestel Smart TV modelleriyle birlikte ilk 4 ay ücretsizdir. Smart TV’den ücretsiz üyeliğinizi başlatmak için Filbox Hemen uygulamasına Vestel yetkili montaj ekiplerinin verdiği montaj slibinde yer alan ücretsiz aktivasyon kodunuz ile birlikte üye olmanız gerekmektedir.


4 ay sonunda hediye abonelik kendiliğinden sonlanacaktır. Filbox Hemen aboneliğine devam etmek için Filbox Çağrı Merkezinden veya fillboxhemen.com.tr adresinden Filbox Hemen aboneliği için paket satın almanız gerekmektedir. Kampanya süresi boyunca Vestel Smart TV üzerinden hediye üyelik oluşturulduğu taktirde, 4 aylık hediye süre içerisinde gerçekleştirilen 12 aylık Filbox Hemen abonelik alımları 89 TL yerine 69 TL’dir. Filbox Hemen Filsat TV A.Ş’nin ürünüdür. Filsat TV A.Ş.’nin kanal ve içeriklerde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Yeni Dijital Uydu Platformu Filbox’ın Filbox Hemen servisi ile aksiyondan komediye, aileden animasyona yüzlerce filmi, yabancı dizileri, belgesel, spor, yetişkin programları ve Filbox’a özel şifreli canlı yayın kanallarını cepten, tabletten ve Smart TV’nizden izleyebilirsiniz. Ödüllü filmlerin, son trend dizilerin ve bir çok eğlenceli içeriğin yeni adresi olan Filbox ile sizlere sadece bu ayrıcalığın keyfini çıkarmak kalıyor.